• Araç muayene randevu almak için
    • tüvtürk, tüvtürk randevu, araç muayene randevu, araç muayene randevu al, araba muayene randevu
    • Tüvtürk hakkında bilgilere mi ihtiyacınız var ?
    • Araç muayene randevu almak için başvuru yapın sizi arayalım

Anasayfa

Araç Muayene Randevu

Araç muayene randevu istasyonlarında en çok nelere dikkat ediliyor? Araç muayene öncesi önemle bilmeniz gerekenler nelerdir? Şirket ya da başkası adına bir aracı, araç muayenesi yaptırmak için koşullar nelerdir? Tüvtürk araç muayenesi için muayene öncesi gereken evraklar ve ekipmanlar nelerdir? Araç muayene randevusu almak için,
Daha hızlı ve kolay araç muayene randevu nasıl alınır?

Randevu için Tıklayınız.

Şirketimize araç muayenesi için gerekenler ve araç muayene randevu almak için başvuru yapın, hemen sizi arayalım, araç muayene hakkında çok kapsamlı bilgiler sunarak araç muayene randevu alarak yardımcı olalım.
Araç muayene randevu ve araç muayenesi için gerekenler hakkında hizmet almak için web sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurarak bize iletin. 7/24 başvurunuza dönüş yaparak online araç muayene randevu alabiliriz. Bu hizmet karşılığında ücretimizi kredi kartı ile peşin ya da hizmetinizi yerine getirdikten sonra posta çeki veya havale/eft yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Araç muayene ile ilgili tüm konular hakkında müşteri temsilcilerimiz teknik ve detaylı bilgiler vererek, randevu bilgilerinizi de unutmamanız için SMS olarak cep telefonunuza gönderecektir.

tuvturk-randevuYanlış bilgi sahibi olarak ya da araç muayene randevusunu yanlış alarak defalarca muayene istasyonlarına giden araç sahipleri gibi zaman kaybederek koşuşturmak istemiyorsanız? şirketimizden araç muayene randevu ve gerekenler için online destek alın sizde yakıtınızdan ve zamanınızdan tasarruf ederek karlı çıkın!
Araç muayene, araç muayene randevu ve Tüvtürk hakkında gelişmeleri çok yakından takip ederek konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle araç muayene araç muayene randevu konularında ücret iade garantisi ve bilgi güvencesiyle hizmet sunuyoruz. Danışmanlık ve randevu almak için şirketimize başvuru yapan bir milyondan fazla araç sahibi bizi tercih ederek internet sitemiz üzerinden başvuru yaptı ve hizmetlerimizden memnun kaldı.
AYRICA; ARAÇ MUAYENE RANDEVU için başvuru formunda sizden istemiş olduğumuz bazı bilgileri doldurarak ,hizmet şartlarımız ve politikalarımızı da inceleyerek, bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak gönderdiğiniz taktirde personellerimiz hemen sizi dönüş sağlayacaktır.

Yetkili personellerimiz size teknik olarak kısa yoldan soru cevap şeklinde detaylı bilgiler verecektir. Müşteri temsilcilerimizden araç muayene ile ilgili merak ettiğiniz her konuda tam destek alabilirsiniz. (trafik cezanız, aracınızın vergi bandrol borcu, ekipmanlar, yapılması gerekenler, aracınızın kontrol edilen noktaları vb.) bilgiler sunarak sizi aydınlatacaktır.

Araç muayene sisteminde, zorunlu olarak araç muayene randevu ile hizmet veren istasyonlar, araç randevu alınmasına gerek görmeyen istasyonlar ve her iki koşulda fenni muayene sağlayan istasyonlar vardır.
Randevulu hizmet veren istasyonların amacı; zaman kaybını en aza indirerek araç muayene hizmetini yerine getirmektir. İstasyona gittiğinizde hiç sıra beklemeden aracınızı muayenesini kısa zamanda yaptırabilirsiniz.

Araç muayenesi, araçların türüne ve kullanım şekline göre, zorunlu olarak yılda 1 kez ya da iki yılda 1 kez yapılmaktadır. Araç muayene işlemi Avrupa standartlarına uygun olarak Tüvturk araç muayene randevu istasyonlarında Türkiye genelinde yapılmaktadır.

Tüvtürk araç muayene randevu almak için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Kayseri Tüvtürk istasyonları hakkında önemli bilgiler ve araç muayenesi için size ulaşarak online araç muayene randevu hizmeti sunuyoruz.

araç muayene randevu al

İnternet ya da telefon üzerinden, araç ruhsat bilgileriyle beraber, araç plakası, araç cinsi ve araç muayenesi için araçların durumuna ve cinsine göre gerekenler hakkında araç muayenesi yaptıracak olan vatandaşlara bilgiler verilmesiyle daha hızlı ve güvenli bir şekilde araç muayenesi yaptırılması için gidilecek araç muayene istasyonuna istediğiniz tarih ve saat aralığına yapılan kayıt işlemine araç muayene randevu denir. İnternet üzerinden araç muayene randevu almak için öncelikle araç plakası ve ruhsat belge seri numarası eşleştirilmesi sonucu araç muayene randevu işlemi gerçekleştirilmektedir. Araç muayene randevu alındıktan sonra aldığınız randevu başka bir plaka ile değiştirilememekte, aynı araca yılda 2 defa araç muayene randevu alma hakkı, alınan araç muayene randevu ise başka istasyon, tarih yada saate en fazla 3 defa araç muayene randevu değişikliği yapılabilmektedir.
Araç Muayene İstasyonu araçların niteliklerinin tespit ve kontrol edildiği, bunun için gerekli cihaz ve personeli bulunan, araç muayenesinin yapıldığı ve muayene kanallarının olduğu sabit yapıdaki tesislerdir. Bunlarda sadece randevu ile hem randevu, hem randevusuz ve randevusuz olarak hizmet veren araç muayene istasyonları bulunmaktadır. Ağır vasıta ve yola elverişlilik muayene hizmeti her istasyonda yapılmamaktadır. Araç muayene istasyonlarında teknik cihazlar ve araç muayene uzmanlarını kontrolleri sonucu aracınızın öncelikle fren aksamı, elektirik sistemi, lastikler, ön arka takım vb gibi bölgelerin aksaklıkları kontrol edilmektedir. Araç muayene istasyonları pazar günleri ve resmi tatiller hariç her gün hizmet vermekte hatta bazı istasyonlar duruma göre gece geç saatlere kadar hizmete açılmaktadır. Araç muayene istasyonları eğer sadece ranevulu araç kabul ediyorsa mutlaka araç muayene randevu alınarak gidilmesi gerekmektedir.