• Tüvtürk Randevu İçin
    • Araç muayene randevu alma hizmet veriyoruz.
    • Araç Muayene Randevu Al
    • Araç Muayene Randevu Almak İçin Başvurunuz Yapın Sizi Arayalım.
    • Başvuru Yapın Sizi Arayalım
    • Tüvtürk randevusu almak için 7/24 online hizmetinizdeyiz !
Site Haritası
Kredi Kartları Geçerlidir

 Kredi Kartı Geçerli

Anasayfa

Tüvtürk

Tüvtürk araç muayene istasyonları nerede? araç muayene istasyonlarında neler gerekiyor? araç muayene istasyonlarında nelere dikkat ediliyor?
Türkiye geneline araç muayene istasyonlarına randevu hizmeti ve gerekenler hakkında bilgi alabilmek için:

Tüvtürk gecikme merak ettiğiniz Tüvtürk çalışma saatleri tüm konularda ‎şirketimize başvuru yapın, hemen sizi arayarak, daha hızlı ve kolay randevu alarak ayrıca danışmanlığınızı yaparak SMS olarak rezervasyon bilgilerinizide gönderelim. 
Randevu Almak İçin Tıklayınız

Yakıtınızdan, zamanınızdan ve gereksiz masraflardan tasarruf edin.

 tüvtürkTüvtürk randevu almak için online Tüvtürk İstanbul Ankara İzmir Bursa Konya Antalya Tüvtürk Türkiye geneline araç muayene randevu hizmeti 
Araç muayenesi için randevu mu alamıyorsunuz? ya da araç muayenesi için istediğiniz bilgilere hala ulaşamadınız mı ? 
Bir plakaya alınan Tüvtürk randevu başka bir araç plakası ile değişikliği yapılamamakta olup, randevu kaydı tamamlanmış bir aracın ruhsat sahibi dışında başka biri tarafından muayene yaptıracak ise son bir ay içinde bir başkası adına ruhs Araçların türüne ve kullanım şekline , zorunlu olarak yılda 1 kez ya da iki yılda 1 kez yapılmaktadır. Araç işlemi Avrupa standartlarına uygun olarak Tüvtürk arac istasyonlarında Türkiye genelinde tarafsız bir şekilde yapılmakta olduğu söylenmektedir.
TÜVTÜRK zorunlu olarak yılda 1 kez ya da iki yılda 1 kez yapılmaktadır. Araç işlemi Avrupa standartlarına uygun olarak Tüvtürk arac istasyonlarında Türkiye genelinde tarafsız bir şekilde yapılmaktadır.

Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde aynı plakaya ait aracın yılda iki defa randevu alma, üç defa değişiklik yapma hakkına sahip olduğunuzu aksi takdirde randevusuz hizmet veren araç muayene istasyonlarına gitmek zorunda kalacağınızı, saatlerce sırada bekleyerek zaman kaybına uğrayacağınızı ve hatta aracın fenni muayenesini yaptıramayacağınızı biliyor musunuz?

Tüvtürk te bir plakaya alınan araç randevusu başka bir araç plakası ile değişikliği yapılamamaktadır. Randevu kaydı tamamlanmış bir aracın ruhsat sahibi dışında başka biri tarafından muayene yaptıracak ise son bir ay içinde bir başkası adına ruhsat sahibi aracın işlemleri yaptırmamış ise araç muayenesini yaptırabilmektedir.

Tüzel kişiler adına kayıtlı araçlarının yaptırılabilmesi için o kurumun çalışanı ise o kurum tarafından düzenlenmiş yetki yazısı, imza yetkilisi ise imza sirküleri, bunların dışında başka bir şahıs yaptıracak ise noter onaylı vekaletname istenmektedir. Kamu ya da dernek araçlarının muayene yaptırılabilmesi için yaka kartı veya yetkilendirme yazısı istenilmektedir. Çok yoğun çalışan araç muayenesi yapan istasyonlara randevu alıyorsanız, muayene süreci için ortalama 1-2 saatinizi ayırın, zaman planınızı buna göre yaparak, Tüvtürk rezervasyon sisteminden size aldığımız randevu çalışma saatleri, muayenenin başlama saati değil, araç sahibinin muayene istasyonuna gittiğinde müşteri kabul işlemlerinin yapılacağı yarım saatlik arayı belirtmektedir. Araç muayene rezervasyon işlemleri, kabul işlemlerine takiben, ortalama 1 çalışma saati sürmektedir. İstasyon alanına giriş, müşteri kabulü ve gişelerden ücret ödeme ile muayene süreci de göz önüne alındığında, özellikle şehir merkezlerinde yer alan istasyonlarda ortalama 2 saatlik bir zaman ayırarak, planınızı buna göre yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Tüvtürk ten daha hızlı ve kolay nasıl araç muayene randevu alınır? Araç muayene istasyonlarında en çok nelere bakılıyor? Araç muayenesi için en çok merak edilenler? için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Araç muayene randevusu ve danışmanlık hizmeti almak için başvuru yapın, size ulaşarak, birlikte randevu alarak
araç muayenesi için gerekenler hakkında teknik ve detaylı bilgiler verelim. Araç muayene randevu bilgilerinizi ve gerekli bilgileride unutmamanız için cep telefonunuza SMS olarak gönderelim.

Şirketimiz Tüvtürk ve resmi ücretsiz web sitesinden bağımsız, ortaklığı ve herhangi bir bağı olmayan, isteğinize bağlı olarak başvurularınızın karşılığında size ulaşarak 7/24 randevu alma, danışmanlık ve SMS ile ücretli hizmet veren bir kuruluştur.

Tüvtürk Türkak tarafından akredite edilen, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı denetiminde çalışan özel bir şirkettir. Kamu ya bağlı resmi bir devlet kuruluşu değildir. Türkiye genelinde periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat sonrası muayene,  zorunlu muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü ve tespit muayenesi hizmetleri görevi verilen Doğuş Otomotiv, TÜVSÜD, Bridgepoint ortaklığından oluşmaktadır.

Tüvtürk bu hizmetleri uluslar arası standartlarda Trafik ve araç güvenliğine katkı sağlaması hedeflenerek bağımsız, tarafsız ve dürüst çalışması için görevlendirilmiştir.

Tüvtürk 81 ilimizde 300′ e yakın noktada istasyonları, 3.500 çalışanı ile Türkiye’nin her yerinde alt işletmecileri ve iş ortaklarıyla beraber hizmet verir.

Tüvtürk rezervasyon sistemine geçtikten sonra araçlarda bulunması gereken ekipmanları, sızdırmazlık belgesini, far ayarlarını hafif kusurlu olarak zorunluluktan çıkartarak, Şoförler ve Otomobilciler Federasyonundan alınan ek 1 belgesini, egzoz muayenesini istasyonlarda vermeye başlamıştır. Ayrıca bir zamanlar evrak ve işlemler konusunda destek aldıkları çok sayıda trafik müşavirlerini vb. firmaları neyi amaçladıkları bilinmeyerek istasyonlardan uzaklaştırmak için vekalet örneğini zorunlu kılmıştır. Daha önce muameleci olarak bilinen bir çok trafik müşavirliği vekalet zorunluluğu yüzünden iş yapamadıkları için firmalarını kapatmıştır. Ülkemizde bu güne kadar ihtiyaç olarak bilinen iş takipçiliği araç muayene yaptıracak zamanı olamayan araç sahiplerine de yansımıştır. Arc trafik müşavirliği tarafından Tüvtürk hakkında açılmış dava da Yargıtay vekaletleri 1 defa geçerli olmak üzere vekaleti yenilenmeden geçici karar alarak hala davalar devam etmektedir.

Belirli periyodlarda yapılması gereken araç muayene işlemini uluslararası standartlarda gerçekleştiren Tüvtürk, trafik ve araç güvenliği konusunu amaçlayan kendi mesai saatleri içinde hizmet veren özel bir şirkettir.

Trafiğe çıkan motorlu ve motorsuz araçların Tüvtürk istasyonlarında teknik yeterliliklerinin, kontrol edilerek tespit edilmesine araç muayenesi denir.

İnternet ya da telefon üzerinden, ruhsat bilgileriyle birlikte, araç plakası, araç cinsi ve araç muayenesi için aracın durumuna ve cinsine göre gerekenler hakkında araç muayenesi yaptıracak olan vatandaşların bilgi edinilmesi sağlanarak istediğiniz araç muayene istasyonuna uygun tarih ve saat aralığına yapılan kayıt işlemine araç muayene randevu denir.

Araç muayene randevu alındığınız plaka ile başka bir araç plakası değiştirilememekte, aynı plakalı araç için yılda 2 defa Tüvtürk araç muayene randevu alma , alınan araç muayene randevu ise başka istasyon, tarih yada saate en fazla 3 defa araç muayene randevu değişikliği yapılabilmektedir.

Sadece randevu alınarak gidilmesi zorunlu Tüvtürk araç muayene istasyonlarına araç muayene randevu alınarak gidilmesi ve bu istasyonlarda aracınızda ağır kusurlar tespit edilmesi sonucu araç muayene tekrarına kalarak yine aynı istasyona araç muayene tekrarı randevusu alınarak gidilmesi zorunlu olup, tespit edilen ağır kusurların 30 gün süre içinde tamamlanarak mutlaka tekrara gidilmesi gerekmekte olup aksi taktirde yeniden araç muayene randevusu alarak araç muayene ücretini tekrar ödemek zorunludur.Online Ziyaretçiler
Aktif Ziyaretçi9
Bugün Toplam156
Toplam Ziyaret17196645
tüvtürk tüvtürk randevu araç muayene randevu almak için online özel hizmet