Kategoriler
tüvtürk

Aracınızla para kazanmak ister misiniz?

Arabanızla yolda giderken üzerinde enerji içeceği veya kızarmış patates reklamları olan bir araç yanınızdan hiç geçmedi mi ? Bu aracın belkide bir firma çalışanı olduğunu düşündünüz? Belki de bu arabanın bir firma çalışanına ait olduğunu düşündünüz. Gerçek şu ki aracını reklamlarla kaplayan sürücülere ayda 300 ile 700 ₺ arası bir ücret ödüyoruz. Yanlış duymadınız.

reklams
https://form.jotformeu.com/jsform/60688851389372

Her marka da ajansımıza gelen başvuru durumuna göre değerlendirerek, aracınızın cinsi, kullanım bölgesi vb. kriterlerinize göre size ek gelir imkanı sunuyoruz.

Promosyonlarımızın süresi bir kaç aydan bir seneye kadar değişir ki bu da iyi bir gelir elde edebileceğiniz anlamına gelir. Tek yapmanız gereken firmamızın internet sitesine kaydolmak ve demografik bilgileri doldurmaktır. Reklamlar çıktıktan sonra arabanız zarar görmez.

sony

Kayıt

Online olarak sözleşme yapılarak sizinle iletişime geçilerek işlemleriniz başlatılacak sözleşme sonunda giydirmeyi sökecek yakınlarınızda bir anlaşmalı servisimize yönlendirileceksiniz. Kayıt esnasında sizi aradığımızda arabanızın fotoğrafını ve sizinle ilgili ilave bilgiler isteyebiliriz.

Arabanızla ilgili gereklilikler

Birçok durumda, reklam almak için belirli bir türde arabanızın olmasına gerek yoktur ancak bazı üye şirketlerimiz verecekleri mesajın önemine bağlı olarak sadece belirli türdeki arabaları veya hepsini kabul edebilirler. Arabaların temiz olması ve boyanın iyi olması gerekir. Hasarın olmaması ve çalışma sisteminin iyi olması gerekir. Giydirme temiz arabanın üstüne uygulanır. Yani hem arabanın hem de reklamın iyi görünmesi için arabanızı sürekli olarak temiz tutmalısınız. Giydirme genellikle arabaya zarar vermez ancak arabanız eskiyse veya boyasında sıkıntı varsa giydirme yapılmadan önce bu konuyla ilgili bilgi vermelisiniz.

Sözleşme

Reklamını yapacağımız şirketle yaptığınız sözleşmeyi size ulaştıracağız. Her ay kaç kilometre yapmanız, nerelerde gezmeniz, hangi koşullarda arabanızı bakıma sokmanız ve arabanızı nereye park etmeniz gerektiğine ilişkin kuralları bildireceğiz. Arabanıza nerelere gittiğinizi ve kaç kilometre yaptığınızı kaydetmek için küresel konum belirleme sistemi veya diğer sistemlerden kurmak isteyebiliriz.. Her ay ödeme yapılmadan önce şirket temsilcisi GPS verilerini kontrol eder.

Sürücüler

Genellikle ürünlerimizin güvenli şekilde kullanılan arabalarda kullanılmasını isteriz. Ehliyet sahibi olmak ve sürüş kaydının temiz olması en önemli gerekliliklerdendir. Ayrıca  arabanızın sigorta kapsamının da olmasını isteyebiliriz.

cocacola
cocacola