Hakkımızda

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ84fd7efc3dc1279a7129827e0330a4ae400f

Araç muayene randevu alma ve danışmanlık konularında Türkiye genelindeki araç muayene istasyonlarına internet sitemiz üzerinden başvuru yapan araç sahiplerine 7/24 hemen ulaşarak, Tüvturk için randevu alarak, başvuru durumuna göre gereken belgeler ve diğer tüm konular hakkında bilgi hizmetleri sunuyoruz.
Ayrıca borç sorgulama, merak ettiğiniz gerekli koşullar, araç muayeneyenileme hatırlatmaları, katma değer olarak danışmanlık ve süpriz hediyeler (trafik seti, yol yardım , trafik kasko sigorta araştırması) daha bir çok hizmet bir arada veriyoruz.
Şirketimiz İstanbul, Ankara ve Aksaray şubeleri konusunda tecrübeli ekibiyle dilediğiniz saatte hizmetinizdedir.
Hizmet bedeli olarak 15.₺ ücret almaktayız. Ücretimizi online kredi kartı ya da randevu aldıktan sonra İnternet bankacılığı havale, eft ya da Ptt posta çeki hesabımıza ödeme yapabilirsiniz.
Bu hizmet alınamadığı taktirde veya koşullarımıza uygun olarak vazgeçmeniz durumunda ücret iade garantimiz vardır.

FİRMA

VİZYONUMUZ

f5bc790c94c6ad6d7c5dfe797df8b418400f


Vizyonumuz; 7/24 olarak araç muayene randevu ve danışmanlık hizmetlerinden her vatandaşa bağımsız bireysel hizmet vermeyi model kabul etmektedir.

Memnuniyet, ücret iade ve daha kapsamlı bilgilerle hizmet vermek temel ilkelerimiz.

FİRMA

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; araç sahiplere araç muayene ve araç muayene randevu almaya yönelik Tüvtürk ten ayrıcalıklı olarak sizi arayarak çok yönlü bireysel hizmetler sunarak bu konularda Türkiye’ye ve araç sahiplerine ekonomik değer katarak, verdiğimiz bilgiler sayesinde daha hızlı ve ekonomik bir araç muayenesi yaptırılması sağlanarak tasarruf ettirmektir.

arac-muayene

Web sitemiz üzerinden kayıt olun! başvurunuza hemen dönüş yaparak araç muayene randevu alma, gerekenler hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgiler sunmaktayız. Saatlerce sıra beklemeyin !

MUAYENE SORGULAMA
muayene-sorgula

Aracınızın plakasından araç muayenesi sorgulama yapabilirsiniz, Muayene numarası olmadanda aracınızın muayenesini sorgulayabilirsiniz.

ZORUNLU BELGELER ?
arac-muayene-gerekli-belgeleri

Şirket, şahıs, dernek, kamu diğer araçların muayeneye gittiklerinde eksik belgeler yüzünden zaman kaybettiklerini biliyor musunuz. Hemen şirketimize başvuru yapın. Size geri dönüş yapalım!

EKiPMANLAR ZORUNLUMU ?
arac-muayne-ekipmanlari

Araç sahipleri eksik bilgi sahibi neden zorunlu olmayan ekipmanlarla zaman kaybediyorsunuz? Hemen size ulaşalım. Paranız cebinizde kalsın. Endişeden kurtulun.

GECİKME HESAPLAMA
muayene-gecikme-hesaplama

Sitemiz Üzerinden Gecikme hesaplaması yapabilirsiniz. Gecikme bedeli muayene süresi geçirilen her ay için muayene ücretinin %5′i olup, bu tutarlar Maliye Bakanlığı Gelirler İdaresi Başkanlığı’na aktarılmaktadır.

ARAÇ MUAYENE ÜCRETLERi
arac-muayene-ucretleri

Sizin için 7 gün 24 saat ulaşabilecek ayrıcalıklarla! Online Müşteri temsilcilerimiz size ulaşarak yardımcı oluyor. Muayene için gereksiz yapacağınız masrafların neler olduğunu biliyor musunuz !

BİLİNMESİ GEREKENLER
arac-muayene-icin-ne-gerekli

Araç muayenesine gittiğinizde karşınıza çıkacakları şimdiden öğrenmelisiniz, muayene sırasında tekrara kalmamak için yapmanız gerekenleri araştırın !

MUAYENE iSTASYONLARI
istasyonlar

Araç muayene istasyonları adreslerine ulaşın, size en yakın muayene istasyonundan randevu alabilirsiniz, böylece hem zamandan tasarruf edin hemde bütçenizden…