Şanlıurfa Akçakale Araç Muayene Randevu

Şanlıurfa Akçakale Araç Muayene Randevu

sanlıurfa-akcakale-tuvturk
sanlıurfa-akcakale-tuvturk

Şanlıurfa Akçakale Araç Muayene Randevu TÜVTÜRK Şanlıurfa Akçakale Araç Muayene İstasyonunu Sanayi Cad.  üzerinde bulabilirsiniz. Akçakale Tüvtürk araç muayene  istasyonuna randevu alarak ya da randevu almadan gidebilirsiniz. Araç sahiplerinin  İstasyonda sıra bekleyerek zaman kaybına uğramaları yerine istasyona rezervasyon yaptırarak gitmelerini öneririz.

Böylelikle zaman kaybına uğramaktan kurtulacaklardır.
Akçakale Tüvtürk araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Aracınızın
muayeneye götürürken gerekli belgeleri mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.Şanlıurfa Akçakale Araç Muayene Randevu Egzoz gazı emisyon için trafik ve tescil belgesinin aslı, motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı ayrıca araç ruhsatı, araç sigortası ve T.C. kimlik kartınızı yanınıza almayı unutmayınız. Muayene sırasında aracınızda 1 adet ilk yardım çantası, 2 adet üçgen reflektör ve yangın söndürme cihazı mutlaka bulundurun olmaması
aracınızın hafif kusurlu olmasına neden olur. Uyarılarımızı dikkate alarak istasyona giderseniz araç muayenenizi sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız. Akçakale Tüv araba muayene İş Ortağı: POLÇAK Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş.’dir. Soru, sorun ve randevu almak için müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir