İstanbul Araç Muayene Randevu

İstanbul Araç Muayene Randevu

İstanbul Araç Muayene Randevu TÜVTÜRK İstanbul Avrupa’da bulunan araç muayene İstasyonlarının adları: Haraççı Merkez İstasyonu, Silivri İstasyonu, Esenyurt İstasyonu, Çatalca İstasyonu, Kavaklı İstasyonu, Hadımköy İstasyonu ve Mimarsinan  İstasyonu’dur. Dudullu İstasyonu, Orhanlı İstasyonu, Pendik İstasyonu, Şile İstasyonu,Tuzla İstasyonu ve Samandıra istasyonu ise Anadolu  Yakası’nda yer almaktadır. İstanbul Merkez Tüvtürk araç muayene istasyonları Türkiye’nin yoğunluk bakımından birinci sırada yer alan istasyonlarından  biridir. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki istasyonlar yoğun çalıştığı  için sadece randevulu sistemde hizmet vermektedir. Araç sahiplerini mağduriyet  yaşamamaları için önceden randevu almaları konusunda uyarır herhangi
bir soru veya sorunda müşteri temsilcilerimizden 7/24 destek alabileceklerini hatırlarız. Tüv araba muayene iş ortağı: TÜVTüRK İstanbul Taşıt Muayene İstasyonları İşletim Anonim Şirketi’ dir.

ÖNEMLİ NOT

İstanbul Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

İstanbul Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir