Dudullu Araç Muayene Randevu İstasyonu

Dudullu Araç Muayene Randevu İstasyonu

İstanbul Dudullu TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araç kabul edilmektedir. Dudullu Tüvtürk araç muayene istasyonu çok yoğun çalışan bir istasyon olduğundan araç sahiplerinin internet sitemizden şirketimize ulaşarak 7 ila 10 gün önceden randevu almalarını  öneririz. İstanbul TÜVTÜRK Dudullu Araç Muayene İstasyonunda egzoz  gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.  Ayrıca yola elverişlilik muayene hizmeti Verilmektedir.Tüv araba muayene adresi: Esenkent Mah.Nato Yolu Cad. No: 261 Ümraniye /İstanbul’da yer almaktadır.

ÖNEMLİ NOT
Dudullu Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Dudullu Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Dudullu Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir