Dinar Araç Muayene Randevu İstasyonu

Dinar Araç Muayene Randevu İstasyonu

TÜVTÜRK Afyon Dinar Araç Muayene İstasyonu Hürriyet Mah. Yeni Denizli Cad. No: 152 ‘de hizmet vermektedir. Dinar Afyon Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu  hem randevulu hem de randevusuz olarak araç kabul edilmektedir. Ancak araç sahiplerinin mağduriyet yaşamamaları için müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu talebinde bulunmaları gerekmektedir. TÜVTÜRK Afyon Dinar Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.  Daha detaylı adres ve iletişim bilgilerine aşağıdaki krokide bulabilirsiniz. TÜVTÜRK Afyon Dinar Araç Muayene İstasyonu iş ortağı: KYC Taşıt Muayene İstasyonları Yapım ve İşletim A.Ş.’dir.

ÖNEMLİ NOT
Dinar Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Dinar Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Dinar Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir