İvedik Araç Muayene Randevu İstasyonu

İvedik Araç Muayene Randevu İstasyonu

Ankara İvedik Tüvtürk araç muayane istasyonu sadece  randevulu araç kabul etmekte olup randevu almadan giden araç sahiplerinin istasyondan geri döndürüleceğini  unutmayınız. Araç sahiplerinin böyle bir mağduriyet yaşamamaları
için web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşarak 7/24 randevu alabilirsiniz. İvedik Tüvtürk araç muayane  İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Tüv araba muayene adres bilgileri: İvedik Mah. 1502. Cad. 99. Sok. No: 9 Yenimahalle / Ankara’dır.

ÖNEMLİ NOT
İvedik Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

İvedik Araç Muayenue Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

İvedik Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir