Ayvalık Araç Muayene Randevu İstasyonu

Ayvalık Araç Muayene Randevu İstasyonu

Balıkesir TÜVTÜRK Ayvalık Araç Muayene İstasyonuna hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. Ayvalık Araba  Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. TÜVTÜRK Ayvalık Araç Muayene İstasyonu  adresi: Küçükköy Mah. Telli Kavak Küme  Evleri No: 23 Ayvalık’ta yer almaktadır. Tüv araba muayene iş ortağı: 2K Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş’dir.

ÖNEMLİ NOT
Ayvalık Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Ayvalık Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Ayvalık Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir