Bandırma Araç Muayene Randevu İstasyonu

Bandırma Araç Muayene Randevu İstasyonu

Balıkesir TÜVTÜRK Bandırma Araç muayene İstasyonunda sadece  randevulu araç kabul edildiğinden araç sahiplerinin web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek randevu almalarını  almaları gerektiğini hatırlatırız. Balıkesir Bandırma Araba muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Balıkesir TÜVTÜRK Bandırma Araç muayene İstasyonunda ayrıca yola elverişlilik muayene hizmeti de verilmektedir. Aşağıda krokiden adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT
Bandırma Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Bandırma Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Bandırma Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir