Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu

Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu

Balıkesir Tüvtürk Edremit Araç Muayene İstasyonu 877. Sok. No: 4’de hizmet vermektedir. Tüvtürk  Balıkesir Edremit Araç Muayene İstasyonu sadece randevulu araç kabul etmektedir. Tüvtürk Edremit Araba Muayene İstasyonunda egzoz
gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Tüv araba muayene iş ortağı: 2K Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş. dir. Randevu  almak için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT
Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir