Bozöyük Araç Muayene Randevu İstasyonu

Bozöyük Araç Muayene Randevu İstasyonu

TÜVTÜRK Bilecik Bozüyük Merkez Araç Muayene İstasyonu hem randevulu olarak hem de randevusuz olarak başvuracağınız istasyonlardan biridir. TÜVTÜRK Bilecik Bozüyük Merkez Araç Muayene İstasyonu egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Ayrıca Bilecik Bozüyük Merkez Araç Muayene İstasyonu yola elverişlilik muayene hizmeti verilmemektedir.
Bozöyük Tüvtürk araba muayene istasyonunu  Yeni Çevreyolu güzergahında bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT
Bozöyük Araç Muayene Randevu İstasyonusa muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Bozöyük Araç Muayene Randevu  istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Bozöyük Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir