Bucak Araç Muaeyene Randevu İstasyonu

Bucak  Araç Muaeyene Randevu İstasyonu

TÜVTÜRK Burdur Bucak Araç Muayene İstasyonuna hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. Ayrıca TÜVTÜRK Burdur Bucak Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Bucak tüv araba muayene adres bigilerini web sayfamızda bulabilirsiniz. TÜVTÜRK Burdur Bucak Araç Muayene İstasyonu İş Ortağı: KYC Taşıt Muayene İstasyonları Yapım ve İşletim A.Ş.dir.

ÖNEMLİ NOT
Bucak  Araç Muaeyene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Bucak  Araç Muaeyene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Bucak  Araç Muaeyene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir