Gemlik Araba Muayene Randevu İstasyonu

Gemlik Araba Muayene Randevu İstasyonu

Bursa TÜVTÜRK Gemlik Araç Muayene İstasyonu çok yoğun çalışan istasyon olduğu için araç sahiplerinin 7 ila 10 gün önceden randevu almaları gerektiğini hatırlatırız. Tüvtürk Gemlik Araba  Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.Bursa TÜVTÜRK Gemlik Araç Muayene İstasyonu   ayrıca yola elverişlilik muayene hizmeti verilmektedir.Gemlik Araç Muayene İstasyonu  Köy Sok. No: 407 D: 1 Gemlik / BURSA ‘da hizmet vermektedir.

ÖNEMLİ NOT

Gemlik Araba Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gemlik Araba Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Gemlik Araba Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir