Acıpayam Araç Muayene Randevu

Acıpayam Araç Muayene Randevu TÜVTÜRK Denizli Acıpayam Araç Muayene İstasyonu hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. Ancak yoğun çalışan istasyonlardan biri olduğu için araç sahiplerinin istasyona gitmeden web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşarak  randevu almalarını öneririz. Ayrıca TÜVTÜRK Acıpayam Araç Muayene Randevu Denizli Acıpayam Araç Muayene İstasyonuna egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Denizli Acıpayam Tüv adres: Yeni Mah. 413.Sok. No: 13 Acıpayam / Denizli’de hizmet verilmektedir. TÜVTÜRK Denizli Acıpayam Araç Muayene İstasyonu İş Ortağı: AKTUR Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş.dir. Daha detaylı bilgilere aşağıdaki krokiden ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT
Acıpayam Araç Muayene Randevu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı Acıpayam Araç Muayene Randevu istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Acıpayam Araç Muayene Randevu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Acıpayam Araç Muayene Randevu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir