Düzce Araç Muayene Randevu İstasyonu

Düzce Araç Muayene Randevu İstasyonu

TÜVTÜRK Düzce Merkez Araç Muayene İstasyonu hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. İstasyonda sıra beklemeden aracınızı muayene ettirebilmek için  müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilir,  araç sahiplerini herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için 15 gün önceden randevu aldığımızı hatırlatırız. TÜVTÜRK Düzce Merkez Araç Muayene İstasyonu egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.  Düzce Tüv araba muayene adres: Sancaklar Mah. Akçakoca Yolu 3. Km. Aziziye (Günlü) / Düzce’de yer almaktadır.TÜVTÜRK Düzce Merkez Araç Muayene İstasyonu iş ortağı: Tem Düzce ve Sakarya Araç Muayene İstasyonları İşletim A.Ş. ‘dir.

ÖNEMLİ NOT
Düzce Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Düzce Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Düzce Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir