Elazığ Araç Muayene Randevu İstasyonu

Elazığ Araç Muayene Randevu  İstasyonu

TÜVTÜRK Elazığ Merkez Araç Muayene İstasyonu Sürsürü Mah. Malatya Cad. No: 285 adresinde yer almaktadır. Elazığ Merkez TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonuna sadece randevulu araç kabul edilmektedir. Araç sahiplerinin internet adresimiz üzerinden müşteri temcilcilerimize online ulaşarak canlı  destek alabilirsiniz. TÜVTÜRK Elazığ Merkez Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.Elazığ tüv araba muayene  iş ortağı: Şark Muayene İstasyonları Yapı ve İşletim A.Ş.’dir.

ÖNEMLİ NOT
Elazığ Araç Muayene Randevu  İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Elazığ Araç Muayene Randevu  İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Elazığ Araç Muayene Randevu  İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir