Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu

Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu

TÜVTÜRK Eskişehir Merkez Araç Muayene İstasyonuna randevulu ya da randevusuz olarak araç kabul edilmektedir.TÜVTÜRK Eskişehir Merkez Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Eskişehir Tüvtürk Merkez Araç Muayene İstasyonunda ayrıca yola elverişlilik muayene hizmeti de verilmektedir. Eskişehir Tüv araba muayene adresini Sarıcakaya Yolu istikametinde sağda görebilirsiniz. Daha detaylı iletişim bilgilerine aşağıdaki krokide bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT
Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

 Edremit Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir