Giresun Araç Muayene Randevu İstasyonu

Giresun Araç Muayene Randevu İstasyonu

TÜVTÜRK Giresun Merkez  Araç Muayene İstasyonu Aksu Mah. Abacı Bükü Mevki Mehmet İzmen Cad. No: 44’de hizmet vermektedir. TÜVTÜRK Giresun Merkez  Araç Muayene İstasyonuna hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. Ancak araç sahiplerinin istasyonda zaman kaybına uğramaması için randevu alarak istasyona gitmelerini gerektiğini hatırlatırız. Kolay randevu oluşturmak için müşteri temsilcilerimizden canlı destek alabilirsiniz. TÜVTÜRK Giresun Merkez Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. TÜVTÜRK Giresun Tüv araba muayene iş ortağı: Karadeniz Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş.’dir.

ÖNEMLİ NOT
Giresun Araç Muayene Randevu İstasyonu sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Giresun Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Giresun Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir