Bergama Araç Muayene Randevu İstasyonu

Bergama Araç Muayene Randevu İstasyonu

İzmir Bergama TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu İslam Saray Mah.DSİ Cad. No:1 adresinde yer almaktadır. İzmir Bergama Merkez araç muayene  İstasyonu hem randevulu hem de randevusuz araç kabul  edilmektedir. Sürücülerin araç muayene sırasında fazla beklemeden araçlarını muayene ettirebilmeleri için web sitemiz üzerinden online destek sağlayarak randevu oluşturduğumuzu istasyondaki yoğunluk hakkında bilgi vererek en yakın başka istasyonlara yönlendirdiğimizi hatırlatırız. Bergama TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Aracın Trafik Tescil Belgesi ve Motorlu Araç Trafik Belgesi (Ruhsat)

CEMT belgesi (Aracın üreticisinden alınan ve teknik özelliklerini belirten belgedir)

Yola Elverişlilik Muayenesinin yapılabilmesi için aracınızın geçerli bir “Periyodik Muayenesi” olması zorunludur. “Periyodik Muayene” süresi geçmiş ise, Yola Elverişlilik Muayenesi Periyodik Muayene ile birlikte yapılır.
Muayeneye getireceğiniz araç size ait değil ise bu konudaki esaslara uyunuz. Detaylar için lütfen tıklayınız.
T.C Kimlik no’sunu gösteren nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportunuzu yanınızda getiriniz.

ÖNEMLİ NOT
sabit istasyonlarında muayene sonucunda aracınız için ağır kusurlu yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi halinde, 1 ay içinde gerekli tamiratı yaptırıp, aynı istasyonda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Bergama Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarında yapılan muayeneler için muayene tekrarı, ilk muayenenin yapıldığı aynı gezici istasyonda veya gezici istasyonun hizmet verdiği ilde yer alan herhangi bir sabit istasyonda yapılabilmektedir.

Bergama Araç Muayene Randevu İstasyonu gezici istasyonlarımızda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti verilmekte olup, ilçenizdeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden veya
0850-333-6800 numaralı çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir