Muğla Araç Muayene Randevu Alma

Muğla Araç Muayene Randevu

 

Muğla Araç Muayene Randevu
Muğla Araç Muayene Randevu

 Muğla Araç Muayene Randevu Alma ilinde hizmet veren istasyonlar: Muğla Merkez İstasyonu, Bodrum
Muğla Araç Muayene Randevu Alma
İstasyonu, Fethiye İstasyonu, Marmaris İstasyonu ve Milas İstasyonu’dur.
TÜVTÜRK Muğla Merkez Araç Muayene İstasyonuna hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. Araç sahiplerinin istasyonda sıra beklememeleri  için önceden randevu almaları gerekmektedir.  Muğla Merkez araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tüv araba muayene adres: Mandağı Mevki Denizli Yolu 5.5 Km. Ortaköy Köyü / Muğla
Araç muayenesinde gerekli belgeler araç ruhsatı araç sigortanız T.C. kimlik karınız egzoz gazı emisyon için trafik ve tescil belgesinin aslı motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı gibi belgeleri mutlaka yanınızda getirin ayrıca muayeneye gelirken hiçbir borcunuzun olmaması gerekmektedir. Trafik cezası köprü- otoyol borcu motorlu taşıt vergisi gibi borcunuz varsa randevu alsanız dahi  aracınızı muayene yaptıramazsınız.

Muayene getireceğiniz araç size ait değilse vekalet durumunu gösterir belgenin yanınızda olması gerekir aksi taktirde muayene yaptıramazsınız. Muayeneye gelirken traktör, motosiklet ve motorlu bisiklet hariç tüm motorlu araçlarda yangın söndürme cihazı, stepne, 1 adet ilk yardım çantası ve 2 adet üçgen reflektör olmak zorundadır olmaması hafif kusurlu olarak değerlendirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir