Muğla Milas Araç Muayene Randevu

Muğla Milas Araç Muayene Randevu

muğla-milas-tuvturk
muğla-milas-tuvturk

Muğla Milas Araç Muayene Randevu Milas İstasyonu, Emek Mah. Bodrum Bulv. No: 116’da Muğla ilinde hizmet vermektedir.  TÜVTÜRK Muğla Milas Araç Muayene İstasyonuna randevulu alarak ya da randevu almadan gidebilirsiniz. Ancak istasyonda  sırada bekleyerek zaman kaybına uğramamanız için
önceden 7/24 sizlere hizmet sunan müşteri temsilcilerimizi arayarak önceden randevu alabileceğinizi hatırlatırız.TÜVTÜRK Muğla Milas Araç  Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Milas muayene istasyonuna gitmeden aracınızın borcunun olup olmadığını kontrol edin.
Trafik cezası, motorlu taşıt vergisi, köprü- otoyol borcu gibi eğer borcunuz varsa randevu alsanız dahi aracınızı muayene yaptıramazsınız.

Muğla Milas Araç Muayene Randevu Araç muayenesinde gerekli belgeler ise şunlardır: Araç ruhsatı, araç sigortası, T.C. kimlik kartınız ayrıca egzoz gazı emisyon için trafik ve tescil belgesinin aslı, motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı bu belgelerle muayeneye başvurabilirsiniz. Ayrıca randevu saatinden 2 saat önce muayeneye istasyonuna gelmeli ve sıranızı almanızı tavsiye ederiz. Araç size ait değilse vekalet durumunu gösterir belgeleri mutlaka yanınızda getirin. Aracınızı muayene ettirirken araçta ilk yardım çantası, yangın söndürme cihazı ve 2 adet reflektör olması gereklidir

Muayene araç zamanları ise şu şekildedir: Hususi ve resmi binek otomobil trafiğe çıktıkları 3 yıl sonrasında 2 yılda bir taksi, kamyon, otobüs, minibüs ve TIR gibi ticari araçlar 2 yılın sonrasında her yıl motosikletler ilk 3 yılın sonrasında 2 yılda bir traktörler ilk 3 yılın sonrasında 3 yılda bir periyodik araç muayenesine gelmek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir