Ordu Araç Muayene Randevu Alma

Ordu Araç Muayene Randevu Alma

ordu-fatsa-tuvturk
ordu-fatsa-tuvturk

Ordu Araç Muayene Randevu Alma Ordu ilinde hizmet veren istasyonların başında Ordu Merkez İstasyonu ve Fatsa İstasyonu gelir. Ordu Merkez Tüvtürk İstasyonu Karapınar Mah. Okulyanı Mevki No: 5 D: 1’de hizmet vermektedir.
TÜVTÜRK Ordu Merkez Araç Muayene İstasyonunda sadece randevulu araç kabul edilmektedir.  İstasyona gidecek olan araç sahiplerinin önceden randevu almaları gerekmektedir. Aksi
takdirde araçlarını muayene ettiremeden istasyondan geri dönmek zorunda kalacaklardır. TÜVTÜRK Ordu Merkez Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Ordu Araç Muayene Randevu Alma Araç muayenesinde gerekli belgeler ise şunlardır: Araç ruhsatı, araç sigortası,T.C. kimlik kartınız ayrıca egzoz gazı emisyon ölçümü için trafik ve tescil belgesinin aslı, motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı bu belgelerle muayeneye başvurabilirsiniz.  Ayrıca randevu saatinden yarım saat önce muayeneye istasyonuna gelmeli ve sıranızı almanızı tavsiye ederiz.  Araç size ait değilse vekalet durumunu gösterir belgeleri mutlaka yanınızda getirin. Aracınızı muayene ettirirken araçta ilk yardım çantası,  yangın söndürme cihazı ve 2 adet reflektör olması gereklidir. Ordu Merkez Tüvtürk İstasyonu iş ortağı: Karadeniz Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş.’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir