Şanlıurfa Birecik Araç Muayene Randevu

Şanlıurfa Birecik Araç Muayene Randevu

sanlıurfa-birecik-tuvturk
sanlıurfa-birecik-tuvturk

Şanlıurfa Birecik Araç Muayene Randevu TÜVTÜRK Şanlıurfa Birecik Araç Muayene İstasyonu  Kurtuluş Mh.Yeni Urfa Yolu No: 83’de hizmet vermektedir. Birecik TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu hem randevulu hem de
randevusuz araç kabul edilmektedir. Ancak araç sahiplerine  önerimiz Birecik istasyonuna giderken zaman kaybına uğramamaları için  müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek randevu almaları yönündedir. Şanlıurfa Birecik Araç Muayene Randevu Birecik Merkez TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. Ancak istasyonda yola elverişlilik muayene hizmeti verilmemektedir.
Aracınızın muayeneye götürürken gerekli belgeleri mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Egzoz gazı emisyon için trafik ve tescil belgesinin aslı, motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı ayrıca araç ruhsatı, araç sigortası ve T.C. kimlik kartınızı yanınıza almayı unutmayınız.
Muayene sırasında aracınızda 1 adet ilk yardım çantası, 2 adet üçgen reflektör ve yangın söndürme cihazı mutlaka bulundurun olmaması aracınızın hafif kusurlu olmasına neden olur.Uyarılamızı dikkate alarak istasyona giderseniz araç muayenenizi sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız.
Birecik TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu İş Ortağı: POLÇAK Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş.’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir