Sinop Araç Muayene Randevu Alma

Sinop Araç Muayene Randevu Alma

sinop-tuvturk
sinop-tuvturk

Sinop Araç Muayene Randevu Alma Sinop ilinde hizmet veren istasyonların başında Sinop Merkez İstasyonu ve Boyabat İstasyonu gelir. TÜVTÜRK Sinop Merkez Araç Muayene İstasyonu Gelincik Mah. Yasemin Sok. No: 11’de hizmet vermektedir. Sinop Tüvtürk araç muayene istasyonuna randevulu alarak ya da randevu almadan gidebilirsiniz. Ancak araç sahiplerine
önerimiz istasyona randevu alarak gitmeniz yönündedir. Randevu almadan gittiğiniz takdirde istasyonda uzayan araç sırasında beklemek zorunda kalacaksınız. Araç sahiplerine web sitemiz üzerinden müşteri  temsilcilerimizle irtibata geçerek 7/24 canlı destekle önceden randevu oluşturduğumuzu hatırlatırız.
Sinop Tüvtürk araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Sinop araç muayene istasyonuna gelirken T.C. kimlik numaralı olan kimliğiniz, araç ruhsatınız ve araç sigortasını yanınızda getirmeyi unutmayınız.
Aksi takdirde muayene yaptıramazsınız. Kontrol etmeniz gereken bir başka husus ise egzoz emisyon testidir. Çünkü egzoz emisyon testi olmayan araçlar ağır kusurlu sayılıp muayeneden geçirilmemektedir..
Sinop Araç Muayene Randevu Alma Eğer ki bu testiniz yok ise Sinop araç muayene istasyonundan yaptırabilirsiniz. Sinop araç muayene istasyonuna gittiğiniz gün aracınızın hiçbir şekilde motorlu taşıt vergisi, trafik cezası,
köprü ve otoyol borçlarınızın olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde aracınızı muayene yaptıramaz ve zaman kaybına uğramış olursunuz.
Sinop araç muayene istasyonuna gitmek isteyenlere tavsiyemiz yarım saat önce istasyonda olmaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir