Tunceli Araç Muayene Randevu Alma

Tunceli Araç Muayene Randevu Alma

tunceli-tuvturk
tunceli-tuvturk

Tunceli Araç Muayene Randevu Alma TÜVTÜRK Tunceli Merkez Araç Muayene İstasyonu İsmet İnönü Mah. Harçik Mevki  Kümeevler No: 60 D: 1’de hizmet vermektedir. Tunceli Tüvtürk araç muayene istasyonuna hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. Ancak araç muayene istasyonunda zaman kaybetmemeniz için önceden randevu alarak istasyona gitmeleri gerektiğini hatırlatırız. Ayrıca soru ve sorunlarınız için müşteri temsilcilerimize 7/24 online ulaşabilirsiniz.
TÜVTÜRK Tunceli Merkez Araç Muayene İstasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.
Tunceli Araç Muayene Randevu Alma Aracınızın muayeneye götürürken gerekli belgeleri mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.Egzoz gazı emisyon için trafik ve tescil
belgesinin aslı. motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı ayrıca araç ruhsatı, araç sigortası ve T.C. kimlik kartınızı yanınıza almayı unutmayınız.
Muayene sırasında aracınızda 1 adet ilk yardım çantası, 2 adet üçgen reflektör ve yangın söndürme cihazı mutlaka bulundurun olmaması
aracınızın hafif kusurlu olmasına neden olur.Uyarılamızı dikkate alarak istasyona giderseniz araç muayenenizi sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız.
TÜVTÜRK Tunceli Merkez Araç Muayene İstasyonu İş Ortağı: Büyükdağ Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş.’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir