Tüvtürk randevu alma

Tüvtürk randevu almak için telefonla araç muayene randevu alma ve danışmanlık hizmeti 7/24 arayabilirsiniz

Tüvtürk Araç Muayene Randevu Almak İçin Tıklayın. Tüvtürk randevu almak için  telefonla araç muayene randevu alma ve danışmanlık hizmeti.
Tüvtürk randevu alma İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir, Gaziantep, Denizli, Konya, Amasya, Balıkesir, Sakarya, Tekirdağ, Bolu, Mardin, Alanya, Kayseri, Adana, Mersin, Edirne, Aydın, Kırklareli, İzmit, Kocaeli Tüvtürk için tüm illerimize araç muayene randevu alın.

Tüvtürk randevu alma konusunda, Atom Yazılım araç muayene randevu ve danışmanlık Ltd. özel bir hizmet platformudur. Araç sahiplerine internet web sitemiz veya telefon üzerinden, Tüvtürk araç muayene istasyonlarında gerekenler hakkında faydalı ve kapsamlı bilgiler sunarak ücret karşılığında işlem gerçekleştirmektedir. Şirketimiz Tüvtürk muayene resmi web sitesi ve 0 850 222 88 numaralı telefondan bağımsız 7/24 online rezervasyon sitesi üzerinden ücretsiz araç muayene randevu alma sistemini kullanarak size geri dönüş sağladığı için, bilgilendirme, sms gönderimi, telefon görüşmesi, faturalandırma vb. katma değerleri olduğu için ücrete tabidir. 

Rezervasyon iptal, değişiklik, şikayet ve diğer konularda destek talepleriniz için tıklayın.
Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarına da randevu alma hizmetimiz başlamıştır. Başvuru yaparken gezici istasyon olarak belirtmenizi rica ederiz. TÜVTÜRK, araç muayene, rezervasyon haberler ve gerekenler hakkında
 en doğru bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Araç muayene randevu alma

Araç muayene randevu; aracınızın zamanında muayene yapılması gecikme, trafik cezaları vb. karşılaşacağınız durumlara sebebiyet vermeyerek, aracınızın 2. el değerini katkı sağlayarak, yol güvenliğine faydalı olmaktadır. Araç sahiplerinin araç cinsine göre yılda bir yahut iki yılda bir kez araç muayene zorunludur. Günümüz de vatandaşların en çok merak ettikleri arasında bilinmeyenleri aşağıda kısa başlıklarla sıralayalım.

Tüvtürk muayene öncesi yapmanız gerekenler için destek videomuzu izleyin.

www.aracmuayenerandevu.com.tr neler sunuyor ?

  • Araç sahibi dışında bir başkası araç muayenesi yaptırabilir mi ? şirket veya şahıs araçları için prosedürler nelerdir?
  • Araç türüne göre araç muayene ücretleri ne kadardır? Araç muayene gecikme ücretleri nasıl hesaplanıyor?
  • Araç muayenesinde kontrol edilen belgeler nelerdir? Ekipmanlar ( ilk yardım seti, yangın söndürücü vb.) zorunlu mu?
  • Tüvtürk araç muayene istasyonları hafta sonu, resmi tatiller de hizmet veriyor mu? Rezervasyon ve bilgi için 7/24 ulaşabilir mi?
  • Tüvtürk istasyonların da kontrol edilen ( araçta yapılan tadilatlar, fren sistemi, elektrik aksamı, lastikler, cam filmi, xenon farlar, modifiye vb. ) noktalarda tespit edilen ağır kusur, hafif kusurlarda muayeneden geçmeye engel durumlar?
  • Muayenesi olmayan araç satışı yapılabilir mi?
  • Vergi, trafik, ogs, kgs vb. borç veya cezalar muayene yapılmasına engel teşkil eder mi?
  • Tüvtürk randevu alıp muayene istasyonuna gitmemenin bir sakıncası var mı?
  • Araç muayene öncesi randevu alma hakkı, Tüvtürk randevu erteleme ya da Tüvtürk randevusu iptal etme koşulları nedir?
  • Tüvtürk araç muayene randevu için ücretsiz Tüvtürk istasyonlara online rezervasyon nasıl alınır? Telefonla randevu almak için neler yapılması gerekir?
Araç muayene istasyonlarında nelere bakılıyor ?

Telefonla Randevu Alma

tüvtürkTüvtürk resmi rezervasyon sisteminden bağımsız telefonla randevu almak Tüvtürk rezervasyon sistemine bağlanarak araç muayene randevu hizmetini kullanarak yahut Araç muayene randevu telefon numaramız dan tüm operatörlerden bizi arayarak, Tüvtürk istasyonlarına gereken bilgiler edinmenizi sağlayarak, araç sahiplerine özel hizmetler veriyoruz. TÜVTÜRK istasyonlarında getirilen yenilikler, araç sahiplerini yakından ilgilendiren koşullar, rezervasyon sisteminde yenilikler, bilinmesi gereken tüm güncel periyotları aktarıyoruz.

Tüvtürk Rezervasyon

Tüvtürk rezervasyon resmi site üzerinden araç sahiplerinin kendi uğraşıyla gerçekleştirilebildiği gibi, Ticari faaliyet gösteren vergi mükellefi olan Tüvtürk sitesinden bağımsız şirketimiz tarafından da araç sahiplerinin isteği üzerine minimum bir ücret karşılığında da alınmaktadır. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 3.09.2004 tarihi Resmi Gazete Sayısı: 25592 yasa ile ihaleyi alan muayene konusunda tek yetkili kuruluş “TÜVTÜRK” şirketi Ulaştırma Bakanlığı denetiminde Türkiye genelinde 194 sabit istasyonu, 2 adet motosiklet ve 73 gezici araç muayene istasyonunda görevli ortalama 4 bin çalışanı ile her noktada hizmet vererek yılda 6 milyona yakın aracın periyodik ve yola elverişlilik muayene işlemlerini, 1 milyona yakın aracın da egzoz gazı emisyon ölçümü hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Muayene de kusurlar tespit edilen araçlara ücretsiz Tüvtürk muayene tekrarı hakkı verilerek, tespit muayenesi ile birlikte muayene sayısı 10 milyona ulaşmaktadır. Gezi egzoz muayene istasyonları için menü den egzoz muayenesi yapan istasyonlar başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Tüvtürk istasyonlarına gittiğinizde neler yapmalısınız ?

Tüvtürk araç muayene randevu alma Tüvtürk istasyonları na telefonla araç muayene randevu almak için TÜVTÜRK ücretsiz rezervasyon sisteminden ya da çağrı merkezine ulaşarak mesai saatlerinde gerçekleştirin. Tüvtürk araç muayene istasyonlarına randevu hizmeti almak için araç muayene randevu 0 850 222 88 numaralı telefonundan ulaşamadığınız durumlarda 7/24 bizim size destek sunmamız için sitemizde ki başvuru formunu doldurup gönderin. Tüvtürk istasyonlarına muayene öncesinde trafik borcunuzu araç muayene sorgulama detayları gerekenler hakkında açıklamalar yaparak, araç muayene istasyonlarında da gereken ön bilgileri sunuyoruz.

Türkiye geneline Tüvtürk randevu almakta araç muayenesi yapan kuruluş olan “TUVTURK” çağrı merkezini hafta sonu pazar tatil, sabah 8 – akşam 8 saatlerinde mobil ve sabit telefonlarınızdan aradığınızda işlem yoğunluğuna göre sıra bekleyerek vize randevu almanızı rica ederiz. Fenni muayene, araba muayene, otomobil muayene, fren muayene, taşıt muayenesi adlandırdıkları  Türkiye genelinde araç muayenesi istasyonlarında yapılabilmek te, gezici mobil istasyon programına göre giderek araç muayenesi araçların cinslerine ve durumlarına göre muayene süreleri vardır araç muayenesini zamanında yaptırmamak ileri ki dönemde araç muayenesi yaptırırken gecikme bedeli ödemeni ze neden olabilir araç muayenesi yapılırken avrupa standartlarında araç muayene edilmektedir. Tüvtürk Randevu için size özel olarak aradığınızda bilgiler sunarak rezervasyon yapmaktayız.

Araç muayene de araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak için öncelikle istasyona gitmeden aracın plakasına ait vergi borcu yada trafik para cezası olmaması gerekmektedir eğer borç var ise bu borcun ödenmesi gerekmektedir. Tüvtürk araç muayene istasyonlarında vergi borcu yada trafik ceza borcu ödenmez. Başvuru yaptığınızda bunları daha kapsamlı bir şeklide sizlere aktarmaktayız.

Tüvtürk araç muayene yapma yetkisi bulunan tek kuruluştur. araç muayene için eğer muayene yaptırılacak istasyon sadece randevulu çalışıyorsa istasyona gitmeden önce araç muayene randevusu almak gerekmektedir öncelikli araçlara randevu gerekmez yapılacak olan araç eğer şahıs aracıysa bu aracı götürecek kişi araç sahibiyse kişinin kendi aracını yaptırmasında herhangi bir engel yoktur. Tüvtürk Randevu alma hizmeti veriyoruz sizin adınıza Türkiye geneli araç muayene istasyonlarına araç muayene randevu alıyoruz istasyonlarına randevu günü randevu saatinden kısa bir süre önce giderek işlemlerinizi başlatmanız gerekmektedir. istasyonlarına araç randevu günü randevu saatinizi 15 dakika gecikme durumunda araç muayene randevu sistemi tarafından iptal edilecektir. Güncel olmayan haber, rehber, portal, sosyal medya hesapları, #tüvtürk #tüvtürkrandevu #araçmuayenerandevu #tüvtürkrandevual hashtag bağlantılarında haberler bilmediğiniz reklam ve arama motorlarında çıkan web sitelerine dikkat ediniz. Yanlış bilgi sahibi olarak hem zaman kaybederek boşuna masraf etmiş olursunuz.