Gizlilik

GİZLİLİK POLİTİKASI
Bilgi Gizliliği: Müşterilerimizin Araç Muayene Randevu Alma Hizmetleri LTD ŞTi firmamızla çağrı merkezimiz üzerinden paylaştıkları veya www.tuvturkrandevualma.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, kredi kartı bilgilerini ve diğer bilgilerini Gizlilik Politikamız ve yasal sorumluluklarımız kapsamında yasal işlemler hariç olmak üzere, üçüncü kişilere kesinlikle paylaşılmayacak ve açıklanmayacaktır. Şirketimiz kişisel bilgilerinizi araç muayene danışmanlık hizmetinin size ulaşabilmesi ve tercih ettiğiniz araç muayene istasyonuna randevu alma hizmetinin gerçekleşmesi dışındaki amaçlar için kullanmayacağını ve üçüncü kişilere paylaşmayacağı taahhüt eder. Tüm şahsi bilgileriniz randevu alınan istasyonlara bildirilmek hizmetlerin işlemesini sağlamak, fatura doldurmak amacı ile kullanılmaktadır. Aksi hallerde 5521 sayılı Yargılama Usulünü düzenleyen kanun ile kurulmuş İş kanununa göre İlgili İş Mahkemeleri Yetkilidir.
Ödeme Gizliliği: Araç Muayene Randevu Alma Hizmetleri LTD. ŞTi. & www.tuvturkrandevualma.com, üzerinden yapılan tüm işlemlerde tarafınızdan talep edilen banka bilgilerinizin gizliliği bilişimsel olarak korunmaktadır. Ödeme yaptığınız kredi kartı ödeme ekranı İŞ- BANKASI SANAL POSU entegreli olup ödeme bilgileriniz 3D secure sistemiyle ve yüksek şifreleme ile korunmakta olup, kredi kartı ve ödeme bilgileriniz bankamızın tedbir ve güvencesi altındadır, ödeme ekranından şirketimize sipariş numaranız dışında hiç bir kart bilginiz ulaşmamaktadır.

Hizmet Koşulları
1.1 www.tuvturkrandevualma.com/; Atom Yazılım Araç Muayene Randevu Alma ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti. danışmanlık hizmeti veren özel bir kuruluştur. Müşterilerimizin araç muayene konularında bilgilendirilmesi ve ihtiyaç dahilinde karmaşık yazılım sistemleri üzerinden randevularını alamayan müşterilerimizin randevu taleplerinin tüvtürk online rezervasyon sistemi üzerinden gerçekleştirilmesi üzerine kuruludur.
1.2 Şirketimizin “Tüv” (Türkiye’de anılan ismi Tüvtürk) uluslararası özel ticari kuruluşu ile ticari bir bağı yoktur.
1.3 Hizmetlerimiz; iş takipçiliği, ve takip hizmetleri faaliyeti kapsamında vergiye mükellef olup, Şirketimiz bu hizmetle müşterilerimizi muayene öncesi detaylı teknik bilgilerle bilinçlendirip, sorunsuz ve kısa yoldan araç muayenesine hazırlamaktadır. Müşterilerimize danışmanlık ve iş takipçiliği kapsamında muayene için gerekli belgeler, araç muayene sırasında aranılan evraklar, aracınızın genel borç durumları, araç muayene ücreti bilgilendirmesi, gerekli ekipmanlar, randevu bilgileri, online rezervasyon ve isteğiniz istasyon ve araç muayenesi hakkında gerekli bilgiler verilmektedir.
1.4 Alınan Hizmet bedeli, verilen bilgi ve danışmanlık, iş takipçiliği, SMS bilgilendirmesi, yapılan iletişim, randevu almak için harcanan personel giderleri, irtibat giderleri ve ödenen vergiler kapsamındadır. Bu hizmet bedeli kesinlikle randevu ücreti olarak algılanmamalıdır ve randevu ücreti olarak alınmamaktadır.
1.5 Verilen hizmet karşılığında KDV dahil 15 TL hizmet bedeli alınmaktadır.
1.6 Hizmetimizi almaya başlayan müşterilerimiz hizmet koşullarını kabul etmiş sayılır.
1.7 Araç Muayeneye ruhsat sahibi yerine bir başka şahıs gidecekse, bu kişinin çağrı merkezimiz üzerinden tarafımıza ulaşarak bilgilendirilmesi yada randevuyu alan kişi tarafından bilgilendirilmesi gerekmektedir.
1.8 Aracınızla randevu aldığınız araç muayene İstasyona gitmeden önce sistemlerimiz üzerinden ve E-Devlet üzerinden araştırma yaparak ilgili aracın vergi borcu, trafik cezası, KGS ve OGS geçiş borçları olmadığından emin olunuz. Yasal borçları olan araçlar, araç muayene istasyonuna kabul edilmez. Borçlarınızı ödemiş olmanıza rağmen bankalardan yapılan ödemeler bazı durumlarda ödeme sistemine anlık yansımadığı için borçlarınızı vergi dairesinden de sorgulayabilirsiniz. Olası durumlarda bankadan yapmış olduğunuz ödemeler sisteme yansımazsa ödeme makbuzu yahut banka dekontu ile motorlu taşıt vergi dairesine giderek sisteme yansımasını sağlayabilirsiniz.
1.9 Şirket araçlarını araç muayene götürmek için ilgili belge ibraz edilmesi gerekmektedir. İlgili belgelerin hazırlanmaması durumunda aracınız muayene kabul edilmez bu durumda Araç Muayene Randevu Alma ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti. verdiği hizmetin ücret iadesini yapmaz ve sorumlu tutulamaz
1.10 Müşterimiz randevu saatinden 15 dakika önce muayene istasyonuna ulaşmalı, sıra numarası alması gerekmektedir. Tarafımızca alınan randevuda geç kalmanız durumunda randevunuz, sistem tarafından otomatik iptal edilecektir. Bu durumda Araç Muayene Randevu Alma ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.verdiği hizmetin ücret iadesini yapmaz ve sorumlu tutulamaz.
1.12 Müşteri temsilcimiz tarafından yapılacak yanlışlık durumunda doğacak zararınızı karşılamayı taahhüt ederiz.
Hukuki Şartlar
(Sayfa düzenle)
1. Araç Muayene Randevu Alma Hizmetleri Limited Şirketi ile olan ilişkiniz
1.1 www.tuvturkrandevualma.com/    web sitesi aracılığı ile ulaştığınız Araç Muayene Randevu Hizmeti ile ifade edilen, ticari merkezi Saadetdere Mah. Tonguçbaba Cad. No:21 Esenyurt / İstanbul adresinde bulunan Araç Muayene Randevu Alma Hizmetleri Limited Şirketidir.
1.2 Şartlar, Hizmet’i kullanımınıza ilişkin olarak siz ve Araç Muayene Randevu Alma Hizmetleri Limited Şirketi arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma teşkil eder.
2. Şartlar’ın kabulü
2.1 Hizmet’i kullanabilmeniz için, öncelikle Şartlar’ı kabul etmelisiniz. Şartlar’ı kabul etmiyorsanız Hizmet’i kullanmamalısınız.
2.2 Şartlar’ı kabul etmek için Hizmet’i kullanmanız yeterlidir. Hizmeti talep ettiğinizde, ödeme yaptığınızda yada çağrı merkezime başvurduğunuz andan itibaren Araç Muayene Randevu Alma Hizmetleri Limited Şirketi ’nin verdiği danışmanlık Hizmetini kullanmaya başlamış ve Şartları kabul etmiş olduğunuz şeklinde değerlendireceğini anladığınızı kabul edersiniz.
2.3 Yasal süreçlerde kayıtlarınızda bulunması için bu Şartların bir çıktısını almalı veya bir kopyasını saklamalısınız.
3. Site’deki Araç Muayene Randevu Alma içeriği
3.1 Hizmet’teki ve sitemizde bulanan tüm İçerik Araç Muayene Randevu Alma Hizmetleri Limited Şirketine aittir ya da bunun için Araç Muayene Randevu Alma Hizmetleri Limited Şirketi ’ne lisansla verilmiştir ve Araç Muayene Randevu ’nun veya Araç Muayene Randevu’ya lisans verenlerin telif haklarına, marka haklarına ve diğer fikri haklarına tabidir. Söz konusu İçerik, Araç Muayene Randevu’un veya varsa Araç Muayene Randevu’ya lisans verenlerin, uygun olduğu ölçüde önceden yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, aktarılamaz, yayınlanamaz, sergilenemez, satılamaz, lisansa konu edilemez veya bundan başka bir amaçla faydalanılamaz. Araç Muayene Randevu ve Araç Muayene Randevu ’ya lisans verenlerin İçerik’e ya da İçerik’te açıkça tanınmayan tüm hakları saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir