Kategoriler
Uncategorized

Tüvtürk Randevu

Tüvtürk Telefonla Randevu Alma

Tüvtürk resmi rezervasyon sisteminden kendi imkanlarınız ile de ücretsiz https://reservation.tuvturk.com.tr/web.ui/Index.aspx veya telefonla randevu almak için veya telefonu 0850 222 Tüvtürk rezervasyon sisteminde istasyonlarına araç muayene randevu hizmeti alın. Araç muayene randevu telefon numarasından Tüvtürk istasyonlarına randevu almak çok kolay.

Tüvtürk araç muayene randevu almak için ücretsiz, Tüvtürk istasyonlarına telefonla araç muayene rezervasyon online 7/24 İstanbul Ankara İzmir Bursa Türkiye geneli dilediğiniz istasyon bilgileri ve gereken detaylar.

2016 yılı araç muayene ücretleri ne kadar? Tüvtürk 2016 yeni yılda hangi değişiklik ve yeniliklerle geliyor? Araç muayene süreleri ve muayenesi olmayan araçların satış yapılması ile ilgili hususlar nedir merak ettiğiniz tüm konularda sitemizde detaylı bilgiler bularak arayabilirsiniz.

Tüvtürk randevu alma, araç muayene randevu ve danışmanlık konularında hazırlanmış bir hizmet platformudur. Araç sahiplerine internet web sitemiz veya telefon üzerinden, Tüvtürk araç muayene istasyonlarında gerekenler hakkında faydalı ve kapsamlı bilgiler sunarak ücretsiz işlem gerçekleştirmektedir. Tüvtürk muayene resmi web sitesinden bağımsız olan web sitemiz, araç muayene randevu alma, vb. konular hakkında bilgiler vermektedir.

aracmuayenerandevu.com.tr sizlere sağladığımız bilgilerle zamanında araç muayenesi, gecikme vb. sorunlarla karşılaşmamanız adına araç muayene zamanında yapılması gecikme, trafik cezaları vb. karşılaşacağınız durumlara sebebiyet vermeyerek, aracınızın 2. el değerini katkı sağlayarak, yol güvenliğine faydalı olmaktadır. Araç sahiplerinin araç cinsine göre yılda bir yahut iki yılda bir kez Tüvtürk araç muayene zorunlu olup, günümüzde vatandaşların en çok merak edilenler arasında bilinmeyenleri kısa başlıklarla sıralayalım.

  • Araç sahibi dışında bir başkası araç muayenesi yaptırabilir mi ? şirket veya şahıs araçları için prosedürler nelerdir?
  • Araç türüne göre Tüvtürk araç muayene ücretleri ne kadardır? Tüvtürk araç muayene gecikmeücretleri nasıl hesaplanıyor?
  • Araç muayenesinde kontrol edilen belgeler nelerdir? Ekipmanlar ( ilk yardım seti, yangın söndürücü vb.) zorunlu mu?
  • Tüvtürk araç muayene istasyonları hafta sonu, resmi tatiller de hizmet veriyor mu? Rezervasyon ve bilgi için 7/24 ulaşabilir mi?
  • Tüvtürk istasyonlarında kontrol edilen ( araçta yapılan tadilat sonrası muayene, fren sistemi, elektirik aksamı, lastikler, cam filmi, xenon farlar, modifiye vb. ) noktalarda tespit edilen ağır kusur, hafif kusurlarda muayeneden geçmeye engel durumlar?
  • Muayenesi olmayan araç satışı yapılabilir mi?
  • Vergi, trafik, ogs, kgs vb. borç veya cezalar muayene yapılmasına engel teşkil eder mi?
  • Tüvtürk randevu alıp muayene istasyonuna gitmemenin bir sakıncası var mı?
  • Araç muayene öncesi randevu alma hakkı, Tüvtürk randevu erteleme ya da Tüvtürk randevusu iptal etme koşulları nedir?

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 3.09.2004 tarihi Resmi Gazete Sayısı: 25592 yasa ile ihaleyi alan “TÜVTÜRK” şirketi Ulaştırma Bakanlığı denetiminde Türkiye genelinde 194 sabit istasyonu, 2 adet motosiklet ve 73 gezici araç muayene istasyonunda görevli ortalama 3.500 çalışanı ile her noktada hizmet vererek yılda 6 milyona yakın aracın periyodik ve yola elverişlilik muayene işlemlerini, 1 milyona yakın aracın da egzoz gazı emisyon ölçümü hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Muayene de kusurlar tespit edilen araçlara ücretsiz muayene tekrarı hakkı verilerek, tespit muayenesi ile birlikte muayene sayısı 10 milyona ulaşmaktadır. Gezi egzoz muayene istasyonları , için egzoz muayenesi yapan istasyonlara göz atabilirsiniz.

Tüvtürk Araç muayene randevu alma Tüvtürk istasyonları na telefonla araç muayene randevu almak için TÜVTÜRK rezervasyonu online gerçekleştirin. Tüvtürk araç muayene istasyonlarına randevu hizmeti almak için araç muayene randevu numaralı telefonumuzdan 7/24 bizi arayabilir ya da sitemizde ki başvurunu formunu doldurup gönderdiğiniz de Tüvtürk araç muayene sorgulama yapılarak gerekenler hakkında açıklamalar yaparak, araç muayene istasyonlarında da gereken ön bilgileri alabilirsiniz.

Türkiye geneline Tüvtürk randevu almakta araç muayene yapan tek kuruluş olan dilerseniz“TUVTURK” çağrı merkezini veya internet sitesini kendi imkanlarınızı kullanarak bilgiler bularak ta randevu alabilmekte siniz. Türkiye genelinde araç muayenesi istasyonlarında yapılabilmek te, gezici mobil istasyon programına göre giderek araç muayenesi araçların cinslerine ve durumlarına göre muayene süreleri vardır araç muayenesini zamanında yaptırmamak ileri ki dönemde araç muayenesi yaptırırken gecikme bedeli ödemeni ze neden olabilir araç muayenesi yapılırken avrupa standartlarında araç muayene edilmektedir. Tüvtürk Randevu için size özel olarak bilgiler sunarak rezervasyon yapmanız konusunda destek sunmaktayız.

Araç muayene periyotları araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak için öncelikle istasyona gitmeden aracın plakasına ait vergi borcu yada trafik para cezası olmaması gerekmektedir eğer borç var ise bu borcun ödenmesi gerekmektedir Tüvtürk araç muayene istasyonlarında vergi borcu yada trafik ceza borcu ödenmez.

“TÜVTÜRK” araç muayene yapma yetkisi bulunan tek kuruluştur. araç muayene için eğer muayene yaptırılacak istasyon sadece randevulu çalışıyorsa istasyona gitmeden önce araç muayene randevusu almak gerekmektedir öncelikli araçlara randevu gerekmez yapılacak olan araç eğer şahıs aracıysa bu aracı götürecek kişi araç sahibiyse kişinin kendi aracını yaptırmasında herhangi bir engel yoktur. TüvtürkRandevu alma hizmeti veriyoruz sizin adınıza Türkiye geneli araç muayene istasyonlarına araç muayene randevu alıyoruz istasyonlarına randevu günü randevu saatinizden kısa bir süre önce giderek işlemlerinizi başlatmanız gerekmektedir. istasyonlarına araç randevu günü randevu saatinizi 15 dakika gecikmeniz durumunda araç muayene randevu sistemi tarafından iptal edilecektir.